Przeprowadzki międzynarodowe

przeprowadzki międzynarodowe

Trzy prawdy o przeprowadzkach międzynarodowych

– prawda pierwsza –

Przewożone poza granicę kraju rzeczy muszą być precyzyjnie zapakowane i zabezpieczone, by nie uległy zniszczeniu czy przesunięciom podczas długiej drogi. W tym aspekcie dokładamy niezwykłej staranności, gdyż czujemy się w pełni odpowiedzialni za to, by bez względu na kraj docelowy – powierzony nam towar dotarł bez najmniejszego uszczerbku.

– prawda druga –

Kierowcy odbywający podróże międzynarodowe muszą dobrze znać trasy oraz komunikatywnie posługiwać się przynajmniej jednym językiem obcym. Ważne jest również, by samochody były sprawne technicznie i w nienagannym stanie. Są to dla nas niezbędne kryteria, bo chcemy, by transport docierał zawsze na czas i we właściwe miejsce.

– prawda trzecia –

Niestety nie zawsze jest czas lub warunki na przeprowadzkę międzynarodową metodą tradycyjną, czyli przy wykorzystaniu samochodów. W takich sytuacjach klienci decydują się na przeprowadzkę drogą lotniczą lub morską i my w tym kompleksowo pomagamy. Zajmujemy się zabezpieczeniem towaru, nadaniem go oraz wszelkimi formalnościami.

Opinie naszych klientów

10 reviews for Przeprowadzki międzynarodowe

 1. Mariusz Szyto

  Szukałem, sprawdzałem i wybrałem z niewielką nieśmiałością. Jednak po wykonaniu usługi przez Was stwierdzam, że moje obawy były zdecydowanie bezpodstawne. Polecam

  1 product
 2. Antek Frost

  Wszystko sprawnie, szybko i terminowo. Do tego w wyjątkowo miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy za pomoc i polecamy.

  1 product
 3. Anna Ekert

  W zeszłym miesiącu sytuacja zmusiła nas do zmiany miejsc zamieszkania. Naszą ukochaną Gdynię musieliśmy zmienić na Niemcy. Co dodatkowo potęgowało stres w tej konkretnej sytuacji, ale Personatrans skutecznie pomogli nam poradzić sobie z tym zadaniem. Polecam z czystym sumieniem.

  1 product
 4. Sebastian Tymczyk

  Dzięki Wam mogłem skupić się na innych rzeczach podczas mojej przeprowadzki do Niemiec. Wszystko przebiegło bez najmniejszych zgrzytów. Terminowo, profesjonalnie i rzetelnie. Dziękuję jeszcze raz.

  1 product
 5. Milena Rydz

  Jako samotna mama z dzieckiem szukałam firmy przeprowadzkowej, która pomoże kobiecie w niedoli. Dziękuję całej kadrze Personatrans za niezwykle miła i profesjonalną pomoc. Polecam

  1 product
 6. Tomasz Jarosz

  Dziękuję Personatrans za wszystko – pomogliście mi jako jedyni. Bardzo się cieszę, że jesteście i działacie z zaangażowaniem, bo gdyby nie Wy pozostałbym na lodzie dzięki Waszej konkurencji.

  1 product
 7. Kuba Witkowski

  Skorzystałem z usług tej firmy i co mogę powiedzieć – atrakcyjne ceny, szybko i terminowo. Bez żadnych problemów, czy niedomówień.

  1 product
 8. Radek Jankowski

  Szukałem firmy, która zaoferowała mi przeprowadzkę międzynarodową. Personatrans bez zastanowienia zaproponowała mi swoje usługi. Wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Polecam

  1 product
 9. Adam Nazur

  Przeprowadziliśmy się z Gdyni do Niemiec. Zastanawialiśmy się jak wszystko ogarnąć. Zdecydowaliśmy się, że skorzystamy z pomocy firmy transportowej. Personatrans szybko pomogła nam z przeprowadzką, w zasadzie całą przeprowadzkę wzięła na siebie, dzięki czemu mieliśmy, miej stresu.

  1 product
 10. Antek Szupski

  Jedną z lepszych firm, które zajmują się przeprowadzkami, mogę śmiało powiedzieć, ze to Personatrans. Współpraca przyjemna, z nimi całą przeprowadzkę masz szybko z głowy. Rzetelni i szybko uwijają się z robotą.

  1 product

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Pin It on Pinterest