Firma przeprowadzkowa

firma przeprowadzkowa Personatrans

Przeprowadzamy wszystko! Nawet marzenia…

Nasi klienci cenią nas za sprawną pracę, której zawsze towarzyszy uśmiech i poczucie humoru. Okazuje się, że pozytywne nastawienie zespołu pracowników jest bardzo ważne podczas przeprowadzki. Klient ma przecież prawo czuć niepokój o bezpieczeństwo swoich dóbr, a widząc miłą, rzetelną, komunikatywną ekipę – słusznie sądzi, że jest w dobrych, sprawdzonych rękach. Jego marzenie o bezproblemowej przeprowadzce lub transporcie staje się przyjemną rzeczywistością.

Plotkują o nas, że jesteśmy profesjonalistami…

I nas to cieszy, bo nie chcielibyśmy sami się tak nazywać – przez skromność rzecz jasna, choć w istocie tak się właśnie czujemy! Działamy precyzyjnie i terminowo. Nasze samochody są sprawne i zadbane, kierowcy dobrze znają trasy, a tragarze są silni i odpowiedzialni. Przeprowadzamy, przewozimy i montujemy. Mówiąc rzeczowo: znamy się na swoim fachu. Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, ale też doradzamy, do czego upoważnia nas niemałe doświadczenie w branży.

Podobno przezorny zawsze ubezpieczony…

Uważamy, że nie należy podważać mądrości zawartych w starych, polskich przysłowiach. I podążając tym tropem – przeprowadzaną i przewożoną własność naszych klientów zawsze ubezpieczamy. Polisa na 300.000 złotych jest na wszelki wypadek, bo nasi pracownicy skrupulatnie zabezpieczają całe powierzane nam mienie. Skrzynie, kartony, maty, folie, taśmy… a przede wszystkim zweryfikowane doświadczenie całej ekipy to nasze główne ubezpieczenie. I nigdy nie zawodzi!

Nie boimy się wyzwań i wracających klientów…

Pomalutku i z wielką nieśmiałością przyzwyczajamy się do tego, że nasi klienci wracają… nie z awanturą, a z kolejnymi zleceniami. To może oznaczać tylko jedno: Dajemy radę! Przesyłamy głębokie ukłony za dotychczasową współpracę i dziękujemy za polecanie nas swoim znajomym. Bezcenne! Być może chodzi o charakteryzujący nas optymizm i bezwarunkową sumienność? A może o to, że każdą przeprowadzkę traktujemy indywidualnie? A może dobra cena…?

Pin It on Pinterest

Share This