Montaż mebli

montaż mebli
Cena od

200,00 

za m2

Skręciliśmy już niejeden… mebel i żadna śrubka nam się nie oprze ☺.

Czyli możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w montażu mebli, które coraz częściej trafiają do mieszkań w postaci kartonów z woreczkami śrubek, gwoździ i wkrętów. Wiemy, co z tym zrobić, a działamy szybko i sprawnie. Zadaniem klienta jest tylko wskazanie, gdzie mebel ma stanąć.

Zmontowane przez nas meble boją się wychylać… czy przechylać ☺.

Nasza firma przeprowadzkowa współpracuje z salonami meblowymi, co realnie przekłada się na wiedzę pracowników o najnowszych trendach i sposobach skręcania poszczególnych modeli. Meble nie mają prawa się bujać, przechylać, czy rozchodzić – nawet po latach użytkowania. A! Bardzo ważne jest, że po naszym montażu nie zostaje ani jedna niewykorzystana śrubka…

Zamiast litanii… stosowne ubezpieczenie OC ☺.

Posiadamy dodatkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej wykonawcy robót budowlano – montażowych w firmie PZU na 300 000 złotych. Obejmuje ono wszelkie usługi montażowe, co jest dla obu stron dodatkowym zabezpieczeniem przy współpracy z nami.

Opinie naszych klientów

19 reviews for Montaż mebli

 1. Krystian Wojciechowski

  Usługa skręcania mebli jak najbardziej profesjonalna. Zero odczucia jakiegokolwiek dyskomfortu czy braku fachowego podejścia. Polecamy

  1 product
 2. Kamil Nowicki

  Szybko i sprawnie nasze meble zostały złożone. Jakość usługi zdecydowanie przebija poprzednie. Polecam

  1 product
 3. Małgosia Mazur

  Bardzo solidna firma, która szybko i sprawnie skręciła moje nowe meble. Dzięki temu moje mieszkanie nabrało niepowtarzalnego wyrazu szybciej, niż się tego spodziewałam. Dziękuję Wam Personatrans.

  1 product
 4. Daniel Zakrzewski

  Wielkie serce do swoich obowiązków i dużo otwartości dla swoich Klientów. Polecam, bo naprawdę warto

  1 product
 5. Anna Sowa

  Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu tego „nieprzyjemnego” problemu. Moje meble odmówiły mi posłuszeństwa a ekipa z Personatrans przyjechała od razu z pomocą. Dzięki wielkie!

  1 product
 6. Leszek Ostrowski

  Persontrans to nie tylko sprawna obsługa, ale profesjonalne podejście do Klienta i przedmiotu umowy. Polecam

  1 product
 7. Mariusz Laskowski

  Jeśli szukasz profesjonalnej firmy od przeprowadzek lub skręcania mebli polecam Ci Personatrans. Jestem bardzo zadowolony z Waszych usług.

  1 product
 8. Damian Klimczak

  Korzystaliśmy z pomocy chłopaków z Personatrans po raz kolejny i po raz kolejny nie mamy się do czego przyczepić. Polecam.

  1 product
 9. Józef Szulc

  Jakość usług i standardy obsługi to z całą pewnością nie jedne atuty tej firmy. Miłe zaskoczenie podejściem ekipy do swoich obowiązków i Klienta. Polecam

  1 product
 10. Kamila Torun

  Dzięki za pomoc. Szybka i profesjonalna usługa, za którą zapłaciłam rozsądne pieniądze. Wszystko in plus.

  1 product
 11. Filip Wyrąb

  Jestem bardzo zadowolony z usługi. Wszystko sprawnie, profesjonalnie i zgodnie z umową. Polecam

  1 product
 12. Jola Romaszewska

  Meble zostały skręcone szybko i profesjonalnie. Ekipa wiedziała zdecydowanie, co robi. Przy następnej okazji z całą pewnością ponownie skorzystam z Waszych usług. Polecam

  1 product
 13. Kuba Dobosz

  Fachowa ekipa z persontrans to profesjonalne rozwiązanie na moje problemy z montażem mebli. Dziękuję Wam za każdą pomoc.

  1 product
 14. Anna Zawiła

  Kupiłam meble z zamiarem samodzielnego skręcenia. Niestety temat mnie pokonał. Zamówiłam więc fachowców z Personatrans i problem został rozwiązany szybko i profesjonalnie. Polecam

  1 product
 15. Kamil Krychowiak

  Wszystko szybko i sprawnie. Meble były gotowe niespełna dwie godziny. Bez uszkodzeń, bez zbędnej zwłoki. Dziękuję

  1 product
 16. Mariusz Iwicki

  Skręcanie mebli w wykonaniu ekipy z Personatrans to miłe zaskoczenie. Chłopakom praca opali się w rękach. Widać, że lubią to co robią. Polecam

  1 product
 17. Joanna Komorowska

  Zakupiłam nowe meble do mojego mieszkania. Tylko zapomniałam o niewielkiej niedogodności, że jest to opcja do samodzielnego skręcenia. Jednak z Personatrans problem przestał istnieć. Chłopaki dziękuję Wam z całego serca za pomoc.

  1 product
 18. Sylwia Sarnowska

  Często się przeprowadzamy, moja córeczka ma swoje różowe mebelki, które zajmują sporo miejsca i do samochodu nie wejdą tak prosto, a panowie z Personatrans, rozłożyli je, zawieźli do nowego mieszkania i tam je zmontowali.

  1 product
 19. Małgorzata Chmiel

  Podczas przeprowadzki bałam się o meble, są drogie i trudne do złożenia. Ale pracownicy Persontrans szybko zorientowali się, jak wszystko zrobić. Zdemontowali i zmontowali meble, wszystko jest na swoim miejscu i bez zarysowań.

  1 product

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Pin It on Pinterest