Przechowalnia mebli

Przechowalnia Mebli

Przechowalnia mebli — niezawodny sposób na nieprzewidziane sytuacje

Usługi przechowywania mebli przydają się w różnych okolicznościach. Zacznijmy od tych nieoczekiwanych, czyli np. konieczności nagłego zwolnienia wynajmowanego mieszkania. Skończmy na takich sytuacjach życiowych jak czas przeprowadzki lub remontu. A także długa podróż lub wyjazd za granicę do pracy. Z uwagi na rosnącą popularność tego rodzaju usług firma Persontrans postanowiła wprowadzić je do swojej oferty. Proponujemy Ci kompleksowy serwis magazynowania w okresie długoterminowym oraz krótkoterminowy. Dostosowaliśmy warunki umowy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Potrzebujesz przechować meble, dokumenty lub inne przedmioty w przepięknej miejscowości, jaką jest Gdańsk? Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług.

Magazynowanie lub przechowywanie mienia to odpowiedzialne zadanie. Często znajdujące się pod naszą opieką przedmioty stanowią dużą część dobytku firm lub prywatnych osób. Dlatego dbamy o to, aby zawsze były odpowiednio zabezpieczone zarówno przed wilgocią, promieniami słonecznymi, kurzem, jak i kradzieżą. Jesteśmy pewni, że wybór naszej firmy, to najlepsze rozwiązanie.

Gdańsk — przechowywanie i magazynowanie mebli

Wszystkie przedmioty, które nam powierzasz, znajdują się na profesjonalnie przygotowanej hali magazynowej, która obsługiwana jest przez profesjonalną ekipę. Co więcej, oprócz przechowywania i magazynowania mebli jesteśmy w stanie zaoferować Ci inne, dodatkowe usługi. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć również na transport mebli oraz na pakowanie i zabezpieczanie przedmiotów, które chcesz u nas składować. Tego rodzaju dodatkowe usługi sprawiają, że po pierwsze nie musisz niczym się przejmować, po drugie masz pewność, że wszystkie prace wykonane będą w sposób profesjonalny. A to oznacza, że Twoje rzeczy będą w pełni bezpieczne. Szukasz rzetelnej firmy z Gdańska, która zadba o Twój dobytek podczas Twojej nieobecności? Persontrans zaprasza.

Wiedząc, że możesz chcieć przechowywać u nas różnego rodzaju przedmioty. W tym również te wyjątkowo cenne dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa. Hale magazynowe są wyposażone w system przeciwpożarowy oraz nowoczesny system monitoringu. Twoje oczekiwania i wymagania, zawsze stoją na pierwszym miejscu.

 

Opinie naszych klientów

13 reviews for Przechowalnia mebli

 1. Sylwia Wilk

  Skorzystałam, przekonałam się, czy warto i zapewne wrócę nie raz, jeśli nadarzy się taka okazja. Według mnie jedna z lepszych firm przeprowadzkowych na pomorzu.

  1 product
 2. Tomek Graczyk

  Usługi tej firmy to profesjonalizm. To nie pierwszy mój kontakt z Personatrans, ale po raz kolejny niezwykle satysfakcjonujący pod każdym względem.

  1 product
 3. Marlena Malinowski

  Jestem bardzo usatysfakcjonowana z usług tej firmy. Sprawnie, profesjonalnie i rzetelnie. Czego chcieć więcej? No może atrakcyjnych cen, ale one również są w tym przypadku. Polecam

  1 product
 4. Ryszard Falkowski

  Przechowanie mebli przez Was to miłe zaskoczenie. Wszystko odbywa się profesjonalnie i w miłej atmosferze. Na pewno skorzystam nie raz.

  1 product
 5. Sara Jaworska

  Wysoka jakość, otwartość na Klienta, atrakcyjne ceny. To wszystko i wiele innych zalet można wymienić pod Państwa adresem. Polecam z czystym sumieniem.

  1 product
 6. Marek Kasprzyk

  Znalazłam na internecie Państwa firmę i z niewielkim niepokojem postanowiłam wypróbować, bo zarówno ceny, jak i usługi mi odpowiadały. Cieszę się, że się zdecydowałam, bo jakość i standardy zdecydowanie wyższe niż w konkurencji. Polecam.

  1 product
 7. Maciej Antonowicz

  Dziękuję Personatrans za rozwiązanie mojego problemu z meblami na czas remontu. Firma polecona przez znajomego i jestem mu za to wdzięczny. Teraz ja polecam dalej.

  1 product
 8. Robert Liszewski

  Usługi oferowane przez Państwa firmę to jakość, której się nie spodziewałem. Wszystko w jak najlepszym porządku. Będę polecał Państwa firmę wszystkim.

  1 product
 9. Artur Radziszewski

  Jeśli następnym razem będę planowała jakikolwiek remont w moim nowym mieszkaniu, z całą pewnością nie będę już się tyle ociągać z wyborem firmy. Personatrans to mój wybór – bo profesjonalizm to ich drugie imię.

  1 product
 10. Jola Duda

  Wszystko sprawnie, profesjonalnie, a także atrakcyjnie cenowo. Jestem bardzo zadowolona z podejścia pracowników i ich otwartości. Polecam.

  1 product
 11. Kinga Abramowicz

  Personatrans to firma, która jako pierwsza spełniła moje oczekiwania w temacie przechowywania moich rzeczy, w tym także mebli. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam

  1 product
 12. Roman Walendowski

  Solidna firma. Polecam

  1 product
 13. Mariusz Kołodziej

  Przeprowadziłem się na nowe mieszkanie, jest ono mniejsze i wszystko nie zmieściło się do niego, dlatego skorzystałem z opcji przechowywania mebli. Jestem spokojny o rzeczy, bo wiem, że są bezpieczne i nic się z nimi nie stanie.

  1 product

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Pin It on Pinterest