PERSONATRANS - Przeprowadzki mieszkań Gdańsk

PRZEPROWADZKI FIRM

Przeprowadzka Państwa firmy
w kilku rozsądnych, dobrze wymierzonych krokach.

Krok 1. Bezpłatne konsultacje
Nasz przedstawiciel zweryfikuje na miejscu poziom trudności, zwracając szczególną uwagę na dokumentację, maszyny biurowe lub halowe oraz inne elementy wyposażenia wnętrza, które będą wymagały wyspecjalizowanego pakowania i transportu.

Krok 2. Dopracowanie szczegółów
W ramach usługi przeprowadzki, nasi pracownicy mogą spakować całą firmę, katalogując jednocześnie poszczególne przedmioty oraz robiąc dokumentację fotograficzną wyglądu całości. Wszystko, by w szybki i sprawny sposób odtworzyć miejsca pracy w nowej lokalizacji.

Krok 3. Przeprowadzka
Wyposażenie Państwa firm jest bardzo dobrze zabezpieczone, do czego używamy standardowo wysokiej jakości skrzyń na dokumenty, kartonów, folii, taśm, pasów, mat. Dodatkowo, na każdym etapie, przeprowadzka jest ubezpieczona w firmie Hestia na kwotę 300 000 złotych.

Krok 4. Zadania towarzyszące
Na wyraźne życzenie, zajmujemy się szeregiem czynności, które usprawnią pracę klienta. Magazynujemy przedmioty, które nie będą wykorzystane w nowym miejscu, specjalistycznie niszczymy dokumentację firmową oraz utylizujemy sprzęt zgodnie z obowiązującymi standardami.

Krok 5. Usługi w nowej lokalizacji
W nowym miejscu pomagamy klientowi, by biuro jak najszybciej kontynuowało swoją pracę. Zajmujemy się podłączeniem sprzętu IT, ustawieniem i montażem mebli, odwzorowaniem dotychczasowych stanowisk pracy z najdrobniejszymi szczegółami.


PRZEPROWADZKI INDYWIDUALNE

• Kiedy nie chce Ci się pakować swojego dobytku…
… albo nie masz po prostu na to czasu – nasi sprawni, szybcy i niezwykle doświadczeni panowie zrobią to za Ciebie. Tak, tak! Wiemy, że pamiątki są cenne, a szkło kruche. I nie pomieszamy misek kota z naczyniami dla domowników.

• Kiedy martwisz się o bezpieczeństwo swojego mienia…
… to się w ogóle Tobie nie dziwimy. Wszak wiemy z autopsji, jak ważny jest każdy przedmiot, na który ciężko zapracowaliśmy. I dlatego mamy bardzo dużo fachowego sprzętu do zabezpieczenia przenoszonych rzeczy. Solidnie wszystko opatulamy.

• Kiedy to wciąż za mało…
… bo, co prawda dobrze nam z oczu patrzy, ale jednak trzeba się zabezpieczyć. My też tak sądzimy i dlatego jeśli chcesz podpiszemy z Tobą umowę i pokażemy Ci polisę ubezpieczeniową z Hestii na 300 000 złotych. Zabezpiecza ona Twoje mienie na każdym etapie przenosin.

• Kiedy czujesz się samotnie w nowym miejscu…
… i przerażają Cię stosy kartonów i mebli w kawałkach. W takich chwilach możesz liczyć na nas, niczym na paczkę zgranych przyjaciół. Na wesoło, choć precyzyjnie i w ekspresowym tempie poskręcamy za Ciebie co się da. Kartony zabierzemy, ale rzeczy zostawimy na nowym miejscu.

• Kiedy masz jeszcze jakieś pytania…
… po prostu zadzwoń lub napisz do nas. Miła rozmowa i kompetentne wyjaśnienia powinny wszystko załatwić. Cena? Dogadamy się! Ty potrzebujesz przeprowadzki, a my zlecenia od Ciebie!


PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE


Trzy prawdy o przeprowadzkach międzynarodowych:

- prawda pierwsza -
Przewożone poza granicę kraju rzeczy muszą być precyzyjnie zapakowane, by nie uległy zniszczeniu czy przesunięciom podczas długiej drogi. W tym aspekcie dokładamy niezwykłej staranności, gdyż czujemy się w pełni odpowiedzialni za to, by bez względu na kraj docelowy – powierzony nam towar dotarł bez najmniejszego uszczerbku.

- prawda druga -
Kierowcy odbywający podróże międzynarodowe muszą dobrze znać trasy oraz komunikatywnie posługiwać się przynajmniej jednym językiem obcym. Ważne jest również, by samochody były sprawne technicznie i w nienagannym stanie. Są to dla nas niezbędne kryteria, bo chcemy, by transport docierał zawsze na czas i we właściwe miejsce.

- prawda trzecia -
Niestety nie zawsze jest czas lub warunki na przeprowadzkę międzynarodową metodą tradycyjną, czyli przy wykorzystaniu samochodów. W takich sytuacjach, klienci decydują się na przeprowadzkę drogą lotniczą lub morską i my w tym kompleksowo pomagamy. Zajmujemy się zabezpieczeniem towaru, nadaniem go oraz wszelkimi formalnościami.